hakkimizda

Hakkimizda

Hakkimizda

BİNOKAY sigorta ve Eksperlik Hizmetleri ,1992 yılında kurulmuş olup, kurucumuz Makina Müh. Mehmet Hakan BİNOKAY yönetiminde  yürürlükteki kanunlar, yasal düzenlemeler ve etik değerler çerçevesinde sorumluluğunun bilincinde ekspertiz çalışmalarına devam ederek organizasyon yapısını sürekli dinamik tutarak, tüm çalışmalarını aynı titizlik ve disiplinle neticelendirmiştir.

 

Tüm işleyiş sürecinde mesleğimizin en önemli ilkesi olan Bağımsızlık ve Tarafsızlık ana çizgimiz olmuştur.

 

Bütün çalışmalarımızda görevinin gerektirdiği bilgi ve donanıma sahip, gelişime açık , takım ruhunu benimseyen çalışanlarımız ise tüm çalışmalarımızın en değerli destek ve kaynağı olmuşlardır. Konusunda uzman kişilerden oluşan ekibimiz bilimsellik, tecrübe ve rasyonel düşünce ile nitelikli çalışmalarını standart hale getirmiştir. Standartımızın hizmet verdiğimiz branşlarda aynı çizgide devam etmesi ise vizyonumuz olmuştur.

 

Şeffaflık ilkemiz doğrultusunda Ekspertiz sürecinin başladığı ihbar aşamasından ekspertiz raporunun teslimine kadar geçen süreç, BİNOKAY HYS ( Hasar Yönetim Sistemi ) devreye sokularak sigorta sektörünün vazgeçilmez unsuru olan sigoratalılara ve sigorta şirketlerine süreci online olarak takip edebilme imkanı sağlanmıştır.

 

Birikim ve deneyimlerimize her geçen gün bir yenisini ekleyerek, İlkelerimiz doğrultusunda standart haline gelmiş olan hizmet kalitemizle sektördeki yeniliklerin en üst düzeyde takipçisi ve uygulayıcısı olarak nitelikli ve tarafsız çalışmalarımıza şevkle devam edeceğiz.

Binokay Hasar Yönetim Sistem

Hasar dosyanızın on-line olarak durumunu, Dosya numarası ile Binokay WEB sisemizden takip edebilirsiniz. Yada 0850 346 70 45 nolu SMS hattımıza dosya numatasını kısa mesaj atarak öğrenebilirsiiz.

widget
Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading